loader image

Bizi Tanıyın

Mali Proje' ye Hoşgeldiniz

Mali Proje ile işinizde başarıyı yakalarsınız. Uzman kadromuz ve alanında lider iş ortaklarımızla gücünüze güç katar, rakiplerinizin önüne geçersiniz..

Özel müşterilerimizden olun , ücretsiz danışın!

Tüm Birimlerimizle Alanımızda Uzman Bir Ekibiz!

Mali Proje, işletmenizin en baştaki kuruluş sürecinden başlayarak uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla işletmenize Finans ve mali çözümler ile, iş ve işçi yönetimi , iş hukuku, vergi hukuku ve danışmanlığı ,  işletme içi yapılanma ve kurumsal otomasyon alanlarında hizmet vermektedir.

Mali Proje, Danışmanlar, Avukatlar, Kobi Danışmanları , Risk Değerleme Uzmanları , Marka Danışmanları ve Kurumsal Yazılım Danışmanları’ nın bir araya gelmesiyle oluşan bir topluluktur.

Kuruluş

01

Eylül 2018

sOSYAL mEDYA

En Başından Mali Proje ile Başlayın!

Mali Proje, işletmeler için alanında uzman kişilerin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir organizasyondur.  Mali Proje , işletmelerin tüm departmanlarında kontrollü ve özenli bir şekilde işlerin devam edebilmesi için gerekli tüm hizmetleri verir. 

Mali Proje işletmeler için , Finans , Personel , İş Hukuku , Vergi Hukuku , Özel Denetim , İş süreçleri ve Kurumsal Yapılanma alanlarında hizmet verir.

Mali Proje kadrosunda alanında yılların getirdiği birikim ve tecrübeye sahip Danışmanlar, Avukatlar, Yatırım Değerleme ve Risk Uzmanları , Kobi Danışmanları , Marka – Patent Danışmanları , Yazılım Danışmanları bulunmaktadır. Ayrıca Mali Proje’ nin uzman kadrosunun yanı sıra sektörel olarak lider iş ortakları da bulunmaktadır.

Mali Proje’ yi tercih ettiğinizde, işletmenizin tüm alanlarında farklı yerlerle uğraşmak yerine , tüm işlerinizde tek bir partneriniz olur. İşletmeniz için başından sonuna kadar Mali Proje çatısı altında bir araya gelmiş uzmanların desteği ile  hedeflerinize daha kolay ulaşırsınız. Uzmanlarımızın birbirine olan desteği ile , işinizde karşınıza çıkabilecek hata , ceza ve diğer aksaklıklardan korunursunuz. Mali Proje, yapısıyla işletmenizin ve işlerinizin sigortasıdır.

İş ortaklarımız, işimizin gerektirdiği globalleşme sürecinde birlikte çalıştığımız yazılım ve iş partnerlerimizdir. İş ortaklarımızla işletmenizin tüm problemleri ve organizasyon yapılanmasında sağlam temeller oluştururuz.

Biz Kimiz?

Alanımızda sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimize kesintisiz ve sonuç odaklı çözümler sağlıyoruz. 

Organizasyonumuz

Ekip çalışması ile birlikte hareket ederek müşterilerimize en üst düzeyde verim sağlamaktayız.

Bağlantılarımız

Meslek etik ilkelerine bağlılık misyonu ile reel sektördeki gelişmeler ve mevzuatı yakından takip ediyoruz.

Çözümlerimiz

Muhasebe Hizmetleri

İşletmeler için kuruluş,tüm muhasebe süreçleri, sermaye arttırımları , bölünme, birleşme ve diğer muhasebe hizmetleri

Personel Çözümleri

Personelleriniz için , tüm özlük işlemleri, hukuki koruma, mevzuat danışmanlığı, sistem danışmanlığı ve diğer personel hizmetleri

Hukuk ve Önleme

İş ve vergi hukukuyla ilgili olarak iş hukuk danışmanlığı , vergi hukuk danışmanlığı , işletmeniz için tüm hukuk danışmanlığı

Kurumsal Yapılanma

İşletmenizin kuruluşundan başlayarak , işletme ve sektör yapınıza uygun iş modelleri ve otomasyon danışmanlığı

    English EN Turkish TR