loader image
YARININ TEKNOLOJİSİ BUGÜNDEN

Bilişim Proje Teknolojileri

Web tasarım, bilişim , e- yönetim , e-dönüşüm , kurumsal kaynak planları, kurumsal yazılım, proje yönetimi konularında hizmet veriyoruz.. Bilişim Proje olarak, ürettiğimiz çözüm, hizmet ve inovasyonlarla yazılım sektöründe yepyeni bir oluşum sağlamaktayız..

Yarının teknolojisi bugünden..

Bilişim Proje , inovasyon ve teknoloji alanlarında 2020 yılında hayatına başlamıştır. Temel etkinliğimiz, müşterilerimize “yarının teknolojisini bugünden yaşatmak” ilkesidir. Günümüz dünyasında ticaretten tutun da üzerimizdeki akıllı telefonlara kadar her alanda teknolojiyle birlikte yaşıyoruz. Bilişim Proje , tam da bu alanda müşterileri için en etkin teknolojik ürünleri sunmaktadır. 

Yaptığımız hizmetler,

Etkinliklerimiz

ProfosyonelWeb Tasarım

Web siteniz , işletmenizin kişiliğidir !

Profosyonel ve özgün , tüm cihazlarla mobil uyumlu dinamik görsellerden oluşan modern web tasarımları ile müşterilerimize özel çözümler sağlıyoruz. Bilişim Proje, markanız hakkında bilgi toplayarak sektörünüzü tanır. Bu bilgilere göre çağdaş ve profosyonel web siteleri yapar.Böylece satış ve marka arayüzünüzle, sektörünüzde öne çıkarsınız. Unutmayın, web siteniz işletmenizin kişiliğidir.

Software Ürün Pazarlama

Teknolojinizi her zaman koruyun !

Yazılım ve bilişim sektörü değişkendir ve sürekli yenilenir. Değişimin gerisinde kalmamanız için , teknolojik donanımınızı yenilemeniz veya güncel tutmanız gerekebilir. Bilişim Proje, bu alanda etkinliğinizi arttırmak için yenilikçi ve ekonomik çözümler sunar.

E - Dönüşüm Proje Yönetimi

Kağıtlardan ve kırtasiyeden kurtulun !

Kağıt karmaşıklığından ve kağıt üstündeki verileri aramaktan , kaybetmekten kurtulun. Dijital dönüşümle artık dosyalar için yer ayarlamak zorunda değilsiniz. İşleriniz için e - sistemler kullanarak hem iş akışınızı hızlandırın , hem de kaynak israfından kurtulun. Akıllı bulut teknolojileri , akıllı sistemler, e - dönüşüm, erp ve iş akış programlarıyla her zaman rakiplerinizden bir adım önde olun. Bu konuda bize güvenin. Bilişim Proje, teknolojik iş ortağınız olarak her zaman yanınızda olacaktır..

Kendi teknolojinizi keşfedin

Her teknoloji, herkes için kullanılabilir değildir. Bunun için , kendi yapınıza en uygun teknolojiyi seçmeniz ve kendi seçtiğiniz teknolojiyi güncel tutmanız gerekir. Teknolojinizi edinir ve süreklilik sağlarsanız, bulunduğunuz sektörde her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olursunuz..