loader image
DEĞERLERİMİZ

Etik değerler, iş süreçlerinde vizyon ve misyonumuzdur.

Mesleğimizin getirdiği etik değerlere ve meslekaşlarımıza, meslek odalarımıza her zaman bağlıyız ve etik değerlerimize göre hareket ederiz.

Davranış Değerlerimiz

İşimizi yaparken mesleğimizin ciddiyetine göre hareket ederek iş yapımızın getirdiği disiplin ve ciddiyetle hareket etmeye özen gösteririz.

Sorumluluklarımız

Mesleğimizin getirdiği sorumluluk anlayışında önce işimize daha sonra mükellef ve sosyal formlarda tüm kurumlar için çalışırız.

Mesleki Etik İlkelerimiz

Mesleğimizin gerektirdiği argümanları yakından takip ederiz. Müşterilerimize en net ve doğru hizmet verebilmek için farklı kaynaklardan yararlanır ve iş ağımızı geniş tutarız. Mesleki etik değerlerimize sonuna kadar bağlıyız.

Davranış Değerlerimiz

Müşterilerimiz, önceliğimizdir. İşletmelerin farklı soru , sorun ve iş akışlarında olması gereken hassasiyet ve davranışla hareket ederiz. Müşterilerimizle karşılıklı diyalog içinde kalır, işlerini daima öncelikli tutarız.

Sorumluluk Değerlerimiz

Sorumluluk anlayışımızda , öncelikle mesleğimizin, işimizin ve tecrübelerimizin getirdiği uzmanlığımıza göre davranırız. İş sorumluluğu, sosyal sorumluluk, devlete karşı sorumluluk ilkesiyle hareket ederiz.

    English EN Turkish TR