Bizi Tanıyın..

Firmamız, 2018 yılında faaliyet çalışmalarına başlamıştır. Verdiğimiz hizmetle yurt içi veya yurt dışı müşterilerimize istedikleri her alanda olanak sağlayarak , şirket kuruluş işlemleri , müşavirlik ve muhasebe, ticari rehberlik hizmeti sağlıyoruz. Uluslararası ticaret ile ilgili tüm isteklere yanıt veriyoruz. Gerekli mali, ticari ve finansal işlemler konusunda danışmanlık sağlıyoruz. Yabancı yatırımcılar için yurt içinde şirket kuruluş işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İçinde bulunduğumuz zaman itibariyle uzmanlık ve çalışma alanlarımızı daha da genişlettik. Bünyemizde bulunan uzmanlarla, yerel veya global muhasebe, şirket kuruluş işlemleri , ticari rehberlik , yönetim danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte ülke ekonomisine gerekli verimi sağlamak istiyoruz. Değişen ve riskli dünya ekonomisinde ise , gerçek yatırımcıların herhangi bir zarar ya da kayba uğramadan yatırımlarını değerlendirebilmeleri için tüm mali , finansal , uluslararası ticaret konularında danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. 

Ayrıntılı bilgiler ve merak ettikleriniz hakkında bize yazabilir ya da Ankara ‘ da bulunan ofisimize bekleriz.

Şirket Kuruluşu

Şirket kuruluş işlemleri , muhasebe süreçleri , muhasebe hizmetleri ile birlikte bu konuda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. 

Ticari Rehberlik

Projelerinizde şirket kuruluşundan , iş devamlılığı ve çeşitliliğini sağlayan tüm faktörleri bir araya getiriyoruz.

Mali Danışmanlık

Muhasebe verilerinizin en başbaşında sağlıklı oluşması için , muhasebe sistemi kuruyor, gerekli çalışmaları sağlıyor ve firma kuruluşu yapıyoruz.

Ticari Rehberlik ve Mali Süreçler

Projelerinizle ilgili , yurt içi ve yurt dışı ürün grupları ile ilgili olarak konusunda uzmanlarımız tarafından gerekli ürün bilgileri ve tüm işlemleri yapıyoruz. 

Beraber Çalışalım & İşinizi Büyütün

Şimdi Arayın -

+90-312. 335 45 00

Lokasyon -

Ankara

Ahi Evran Caddesi

Yenimahalle

Türkiye

İletişim

[email protected]

www.maliproje.com

0
Proje
0
Referans
0 +
Memnun Müşteri
0 +
Olumlu Yorum