Mali Proje

Marka Haklarımız

Mali Proje ismi ve logosu , T.C. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 2019/131079  sayılı “Marka Yayım Kararı” ile tescillenerek, koruma altına alınmıştır.   Mali Proje markası, benzeri marka , logonun tarafımızdan izin almadan kullanılması yasal sonuçlar doğuracaktır.

Markamızın Kullanım Kuralları

Yetkisiz Kullanım

Mali Proje ticari markasını kullandığınızda; ticari markanın tek sahibinin biz olduğumuzu, ticari markayı kullanmamıza zorluk çıkarma, Türkiye’ nin herhangi bir yerinde bu ticari markayı tescil ettirme veya tescil ettirmek için başvuruda bulunmayacağınız ve  ticari marka haklarımıza müdahale etmeyeceğinizi, Mali Proje ticari markasına zarar vermeyeceğinizi, kötüye kullanmayacağınızı veya itibarına gölge düşürmeyeceğinizi kabul edersiniz.

Hakkımızın İhlali

Mali Proje herkesin Fikri Mülkiyet haklarına saygı gösterir ve diğerlerinden de aynısını bekler. Mali Proje olarak, ticari markamızın ve logomuzun kullanımını dikkatle sınırlandırıyoruz ve izinsiz kullanılmamasını istiyoruz. Daha önce bizim tarafımızdan verilmiş yazılı bir yetkilendirme olmadıkça hiçbir şirket veya kuruluş ticari markamızı kullanamaz. Ticari markamızın yetkisiz kullanımı markamıza zarar verir.

Adil Kullanım Örnekleri

 1. Özel olarak  Mali Proje® den bahsettiğinizde. Örneğin “MaliProje® “
 2. Bir Mali Proje® hizmetinin başka bir hizmetle birlikte kullanılabileceğini belirtirken; örneğin ” MaliProje® .
  English EN Turkish TR
  Mali Proje’ yi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Size, her konuda yardımcı olmak isteriz. İletişim numaralarımızdan bize soru , sorun ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Size her zaman , sorduğunuz konularda ücretsiz destek olacağız.

  Mali Proje sizlere, muhasebe, personel , iş hukuku , kurumsal sistemler ve ilgili diğer konularda hizmet vermektedir.

  Konusunda uzmanlarımız ve iş ortaklarımızla biz güçlü bir ekibiz ve deneyimlerimizi işlerinizle buluştururuz. Böylece , işleriniz çok daha verimli olur, başarıya daha çabuk ulaşırsınız.

  ADRES

  Yenimahalle, ANKARA

  TELEFON

  +90 (312) 335 45 00
  +90 (535) 626 32 47

  EMAIL

  [email protected]